Wierni Bogu – przyjaźni ludziom

 

   Witam serdecznie na naszej stronie. Dzięki niej możesz uzyskać kilka informacji kim jesteśmy i czym się zajmujemy. „Wołczyn dla Jezusa” to współczesny Kościół pełen pasji dla Boga i przyjaźni dla innych ludzi. Nasze nabożeństwa to atmosfera radości, inspirujące- praktyczne nauczanie, dobra muzyka i kubek kawy po nim.

   Jesteśmy wspólnotą chrześcijan, którzy doświadczyli że życie z Bogiem jest dobre. Nie jesteśmy idealni ani nie czujemy się lepsi. Podstawową prawdą którą chcemy przekazać jest wiadomość że człowiek może spotkać się z żywym Bogiem. Jesteśmy kościołem zbudowanym na fundamencie niezmiennej prawdy – Słowa Bożego, zawartego w Biblii.

   Dobrowolność jest zasadą naszego działania – jesteśmy kościołem wyboru. Najlepszym sposobem poznania nas, jest kontakt bezpośredni. Zapraszamy do niezobowiązującego odwiedzenia nas podczas niedzielnych nabożeństw czy spotkania grupy domowej. Tu w pełni możesz poczuć to kim jesteśmy. Przyjdź, zobacz i doświadcz atmosfery Bożej obecności – podczas oddawania Bogu czci.

   Nasz kościół nie angażuje się w politykę, jesteśmy skoncentrowani na codziennym życiu i duchowości. To miejsce dla każdego pokolenia i każdej osoby, niezależnie od wykształcenia czy pochodzenia. „Wołczyn dla Jezusa” to także miejsce gdzie może uzyskać wsparcie i modlitwę każdy kto tego poszukuje.

   Działalność na rzecz Wołczyna i jego mieszkańców leży w naszym sercu. Chcielibyśmy w miarę naszych możliwości przyczyniać się do rozwoju naszego miasta i służyć jego rozwojowi na miarę możliwości.

   Nie musisz być „zielonoświątkowcem” aby przyjść na niedzielne nabożeństwo. Nie musisz się zapisywać aby nas odwiedzić. Nie będziemy od ciebie oczekiwać jakiekolwiek wsparcia finansowego. Nie bój się sprawdzić jak to wygląda. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, spróbujemy na nie odpowiedzieć. Podczas nabożeństwa zapewniamy opiekę i zajęcia dla dzieci (w wieku od 5 do 13 lat). Po nabożeństwie zapraszamy na kawę.

Do zobaczenia

pastor Andrzej