Grupy domowe – stanowią jeden z filarów naszej działalności. Podczas spotkań w małych grupach nawiązujemy znajomości i budujemy przyjaźnie. W ich trakcie zajmujemy się rozmowami o Biblii i jej zastosowaniu w życiu. To tutaj możesz zadać pytanie na temat który Cię nurtuje, poprosić o radę, szukać pomocy w rozwiązaniu swoich problemów. Przyjazna atmosfera i szczere rozmowy – tym jest właśnie grupa domowa.

   Nie bądź wolnym elektronem, znajdź swoje miejsce w kościele poprzez uczestnictwo w spotkaniach grup domowych. Każdy chrześcijanin potrzebuje swojego miejsca w którym może uzyskać wsparcie w trudniejszych chwilach w życiu. Grupa domowa to także miejsce duchowego rozwoju, to tutaj możesz rozwijać swoje talenty i daty duchowe.

   Poprzez spotkania grup domowych kościół przestaje być instytucją a staje się rodziną do której możesz należeć. Zawsze możesz liczyć na pomoc przychylnych ci osób. Tutaj możesz doświadczyć wsparcia w modlitwie. Przyłącz się do swojej grupy, jeśli jeszcze nie należysz do żadnej poproś o pomoc pastora.