Grzegorz Latko

W Kościele zajmuje się liderowaniem służbie muzycznej oraz prowadzeniem służby młodzieżowej. Z oddaniem poświęca swój czas na inwestowanie w rozwój młodych ludzi. Dzięki jego poświęceniu i uzdolnieniu, zbudowaliśmy współczesną, nowoczesną oprawę muzyczną naszych nabożeństw. Prywatnie przedsiębiorca w branży telekomunikacyjnej i komputerowej. Kocha aktywny styl życia, świetny ojciec i mąż.

Rafał Olejnik

Sfera jego odpowiedzialności w kościele to prowadzenie służby duszpasterskiej wśród mężczyzn. Jego inspirujące kazania pomagają wchodzić w mocniejszą i bliższą relację z Bogiem. Żonaty, ojciec trzech wspaniałych córek. Prywatnie pracuje w branży usług motoryzacyjnych.

Wiesław Konefał

Doświadczył niezwykłej Bożej interwencji, która przetransformowała jego życie prowadząc do życia w wolności. Jest pasjonatem głoszenia ewangelii w życiu osobistym. Posiada wielkie serce do pomagania ludziom w trudnych sytuacjach życiowych oraz walczących z nałogami. Razem z żoną wychowują 12-letniego syna.

Krzysztof Garbowski

Do jego odpowiedzialności w kościele należy troska o sprawy finansowe wspólnoty. Jest człowiekiem o zmyśle praktycznym. Nadzoruje ekonomiczną stronę działalności kościoła. Razem z żoną wychowują dwójkę dzieci.